Zwycięzca loterii EuroMillion nadal nie zgłosił się po 123 mln funtów wygranej

0
314

Osoba mieszkająca w Wielkiej Brytanii, której zwycięski los loterii EuroMillion jest wart 123 mln funtów, nadal nie zgłosiła się po wygraną.

Pojedynczy los zgarnął w zeszły wtorek trzecią największą wygraną w historii losowania Euromillion, czyli 123 458 008 funtów. Jednak posiadacz zwycięskiego kuponu nadal nie odebrał wygranej.

Firma Camelot zachęca graczy do sprawdzenia swoich biletów. Zwycięskie numery zostały wylosowane 11 czerwca i są to 25, 27, 39, 42 i 46, a szczęśliwe gwiazdki (Lucky Stars) to 11 i 12.

W tej chwili ujawniono tylko, że kupon kupiono w autoryzowanej placówce, a nie online. Jeśli jednak nikt nie zgłosi się po wygraną przez kolejny tydzień, wówczas zostanie ujawniona dokładna lokalizacja.

Największą do tej pory pulę Euromillion w Wielkiej Brytanii zgarnęli w 2011 roku Colin i Christine Weir, małżeństwo z Largs w Ayrshire. Para wzbogaciła się wówczas o 161 mln 653 tys. funtów. Pieniądze jednak nie zawsze wystarczą do pełni szczęścia. W kwietniu tego roku Colin i Christine Weir ogłosili, że się rozwodzą.

Drugą największą nagrodę w historii zgarnęli Adrian i Gillian Bayford z Suffolk. W sierpniu 2012 roku wygrali ponad 148 milionów funtów. Tu również doszło do rozstania zaledwie rok później.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here