Zmarł chłopczyk potrącony wraz z matką przez samochód w Londynie

0
519
Foto: Andrew Thatcher / Twitter

8-miesięczny chłopczyk, który przed tygodniem został ciężko ranny w wypadku w południowym Londynie, w którym zginęła jego matka, zmarł w szpitalu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 20:00 w niedzielę 13 stycznia na Croydon Road w Penge w południowym Londynie.

23-letnia Nicole Newman przechodziła przez ulicę, wraz ze znajdującym się w wózku swoim 8-miesięcznym synkiem Luciano Newmanem, gdy została potrącona przez nadjeżdżający samochód.

Pomimo wysiłków sanitariuszy kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń, a znajdujący się w wózku chłopiec w stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala.

Niestety mimo starań lekarzy obrażenie dziecka okazały się zbyt poważne i mały Luciano zmarł w szpitalu w tydzień po wypadku.

Policja poinformowała, że kierowca samochodu zatrzymał się na miejscu zdarzenia, ale ponieważ również doznał obrażeń, został przewieziony do szpitala.

Mężczyzna został już przesłuchany i pomaga funkcjonariuszom w śledztwie, ale nie podjęto decyzji o areszcie, co może sugerować, że do wypadku nie doszło na przejściu dla pieszych.

Policja prosi świadków zdarzenia o kontakt pod numerem 101, lub anonimowo z Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here