Take That zagrają koncert w Southampton w ramach trasy 30-lecia

0
129

Brytyjski zespół “Take That” ogłosił, że w nadchodzącym roku rusza w trasę koncertową, a jednym z miast, które odwiedzą będzie Southampton.

Koncert “Take That” odbędzie się na stadionie St. Mary’s 25 maja 2019 roku w ramach światowej trasy koncertowej TT30. Mimo, że na scenie są z przerwami od 30 lat, będzie to pierwszy raz kiedy zagrają duży koncert w Southampton.

Choć część z członków zespołu występowała w Southampton wcześniej, były to tylko gościnne występy, jak choćby pojawienie się trzech z nich podczas musicalu The Band w Mayflower Theatre.

Take That został założony w 1990 w Manchesterze i zyskał światową sławę. W skład Boysbandu wchodziło pięciu członków: Gary Barlow, Robbie Williams, Jason Orange, Howard Donald i Mark Owen.

Po wydaniu trzech albumów, w 1996 roku zespół zawiesił działalność, a jego członkowie rozpoczęli kariery solowe.

Boysband ponownie reaktywował się ale już bez udziału Robbiego Williamsa w 2005. W listopadzie 2006, ukazał się nowy, studyjny album Beautiful World’, który odniósł duży sukces komercyjny.

Od 2014 roku zespół tworzyło trio w składzie: Gary Barlow, Howard Donald i Mark Owen.

Bilety na koncert w Southampton będą dostępne na przedsprzedaży w środę 26 września o 9:30 rano, a do ogólnej sprzedaży 28 września o 9:30 rano, poprzez stronę SeeTickets.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here