STAND-UP Polska w Southampton

0
96

Polska Muzyka Na Wyspach pod patronatem medialnym Soton.pl zapraszają na wieczór komedii z udziałem STAND-UP Polska.

Stand-up Polska przyjeżdża w listopadzie do Anglii w składzie: Sebastian Rejent, Maciek Adamczyk, Piotrek Szumowski i Michał Kutek i 24 listopada wystąpi w Southampton.

Wystąpią dla was :

Sebastian Rejent

Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu… i nie było to dziecko. Sukces. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

Maciek Adamczyk

Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się̨ od 7 lat. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Piotrek Szumowski

Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza…

Michał Kutek

Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania komik, z rozpędu improwizator. Za pomocą komedii daje upust narastającym w nim od zawsze frustracjom. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Występuje od 2014 roku. Połowa duetu Kopanie Leżącego.

Wydarzenie tylko dla osób dorosłych 😉

Data: 24/11/2018

Godzina: 20:00 – 22:30

Miejsce: Klub The Stage Door, 78 W Marlands Rd, Southampton SO14 7FW

Bilety: polmus.co.uk

 

STAND-UP Polska wystąpi również 23 listopada w Bristolu (Riproar Pryzm), oraz 25 listopada w Londynie ( White Eagle).