Southampton Marathon już w ten weekend. Które ulice będą zamknięte?

0
177

Już w niedzielę odbędzie się ABP Southampton Marathon, w którym udział weźmie około 30 tys. osób. Oznacza to, że na czas biegu zamkniętych będzie wiele ulic.

ABP Southampton Marathon odbędzie się już w niedzielę, 5 maja. W tym roku uczestnicy będą mieli szansę spróbowania swoich sił w czterech różnych biegach, a trasa każdego z nich będzie przebiegała przez samo serce Southampton.

Organizatorzy oczekują, że udział w imprezie weźmie około 30 tys. osób, które będą zarówno brać czynny udział w biegu, jak i dopingować, lub uczestniczyć w organizacji maratonu.

Wiele dróg będzie zamkniętych przez znaczącą część dnia, w tym wiele tras w centrum miasta. Most Itchen zostanie zamknięty dla pojazdów od 8 rano do 14:00, podczas gdy most Northam zostanie zamknięty w kierunku wschodnim od 8 rano do 14:30. Zamknięcie Weston Shore jest planowane w godzinach 8:00 – 14:00, a St Mary Street od 9:30 do 11:30.

Organizatorzy proszą mieszkańców o unikanie parkowania na trasach biegowych, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i osobom biorącym udział.

Pełna mapa zamkniętych ulic tutaj -> race-schedule-with-map-2019.

Dla każdego, kto bierze udział w ABP Southampton Marathon, jest to niezwykła okazja do przetestowania swojej wytrzymałości, oraz do aktywnego spędzenia czasu z rodziną. Bieg po raz pierwszy odbywa się w maju, a co więcej w trakcie długiego weekendu (May Bank Holiday weekend), a sama trasa biegu, pozostanie taka sama jak przed rokiem. Tak więc Ci, którzy biegli rok temu, będą mieli szansę na pobicie swojego rekordu!

Uczestnicy jak zawsze będą mieli do wyboru pełen maraton (dystans 26,2 mili, czyli 42,2 kilometrów), półmaraton (dystans 13,1 mili, czyli 21 kilometrów), dystans 10 kilometrów oraz dystans 1 mili. Ten ostatni bieg to ABP Southampton Fun Run i okazja do rodzinnego startu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here