Sophia Loren ochrzci największy statek wycieczkowy jaki gościł w Southampton

0
478

Gwiazda kina Sophia Loren ochrzci statek MSC Bellissima – największy statek wycieczkowy jaki gościł w Southampton.

2 marca tego roku Sophia Loren, nagrodzona Oscarem aktorka i legendarna piękność, przetnie wstęgę i oficjalnie ochrzci statek MSC Bellissima.

Ceremonia, w której udział weźmie 3000 osób z 20 krajów będzie częścią 3-dniowej imprezy związanej z powitaniem największego jak dotąd statku wycieczkowego w Southampton.

Oprócz Sophii Loren zaplanowano występ słynnego muzyka z Southampton Craiga Davida, a także zdobywcy nagrody Grammy Nile’a Rodgersa i jego zespołu Chic. Ceremonię poprowadzi Holly Willoughby, prezenterka m.in. This Morning, Dancing on Ice i I’m A Celebrity.

MSC Bellissima to najnowsze dziecko MSC Cruises, jednej z największych linii oceanicznych na świecie wchodzącej w skład włoskiego koncernu Mediterranean Shipping Company.

Rejsy na pokładach jej statków od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a linia konsekwentnie dba o utrzymanie wysokiego standardu swojej floty, inwestując w innowacyjne rozwiązania oraz remontując i odświeżając starsze, kilkuletnie statki.

Dzięki takiej polityce, włoski armator może pochwalić się wspaniałą, nowoczesną flotą, której znakiem rozpoznawczym jest eleganckie wzornictwo, bogactwo rozrywek na pokładzie oraz rozbudowana oferta wycieczkowa.

MSC Bellissima to bliźniaczy statek MSC Meravigli. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne umożliwiają jednostce cumowanie w każdym porcie morskim na świecie, a pasażerom zapewniają najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Jednostka ma 315 metrów długości i 43 metry szerokości i będzie w stanie pomieścić do 5700 pasażerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here