Royal Mail wprowadza w całym kraju skrzynki pocztowe na paczki

0
159
Foto: Royal Mail / Twitter

Po sukcesie zeszłorocznych testów przeprowadzonych w Midlands, Royal Mail zdecydował się zainstalować w całym kraju 1 400 skrzynek pocztowych na paczki.

Skrzynki pocztowe, do których zamiast zwykłych listów będzie można wrzucać paczki, będą stopniowo instalowane w całym kraju, aby zaspokoić rosnące zainteresowanie zakupami online.

Pozwolą one małym firmom i klientom indywidualnym wysyłać przez całą dobę z góry opłacone paczki, a także łatwiej zwracać zakupione rzeczy.

W sumie Royal Mail planuje zainstalować 1 400 nowych skrzynek pocztowych w 38 miastach na terenie całego Zjednoczonego Królestwa, w tym w Birmingham, Cardiff, Leeds i Aberdeen.

Decyzja Royal Mail to efekt udanych testów jakie przeprowadzono w zeszłym roku w Northampton i Leicester. Mark Street, szef kampanii Royal Mail, powiedział: „Wprowadzenie na szeroką skalę skrzynek pocztowych jest jednym z wielu sposobów, dzięki którym chcemy ułatwić życie naszym klientom”.

Foto: Royal Mail / Twitter

„Przeprowadzone w zeszłym roku testy skrzynek na paczki zakończyły się sukcesem i mamy nadzieję, że szersze wdrożenie zapewni większą elastyczność sprzedawcom internetowym, którzy mogą prowadzić działalność w swoim wolnym czasie i nie mają sztywnych godzin pracy” – stwierdził Mark Street.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here