Royal Baby: Księżna Sussex urodziła syna

0
381

W poniedziałkowy poranek na świat przyszedł syn Harry’ego i Meghan, księcia i księżnej Sussex. Para nie zdecydowała jeszcze jakie imię nada chłopcu.

Książę Harry ogłosił dzisiaj, że jego małżonka Meghan urodziła chłopca. Wyraźnie rozpromieniony książę powiedział, że wraz żoną są absolutnie szczęśliwi po narodzinach swego pierwszego dziecka, podkreślając, że nie wybrali jeszcze imienia dla syna.

Dziecko przyszło na świat o godzinie 5:26 czasu brytyjskiego. Pałac Buckingham poinformował, że dziecko ważyło 7 funtów 3 uncje (około 3,2 kg), a książę Harry był obecny podczas narodzin.

Sam książę w rozmowie z mediami oddał hołd żonie i jak stwierdził, “to jak kobiety są w stanie przejść przez poród przechodzi jego pojmowanie”. Poinformował również, że mama i dziecko czują się świetnie, a w ciągu około 2 dni pokażą chłopca światu.

Zawiadomienie o narodzinach zostało tradycyjnie umieszczone na podjeździe Pałacu Buckingham, gdzie pozostanie do 20:00 w poniedziałek.

Chłopczyk jest siódmy w kolejce do tronu, za księciem Walii Karolem, księciem Cambridge Williamem i jego dziećmi – księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Ludwikiem, oraz oczywiście księciem Harrym. Jest również ósmym prawnukiem królowej.

Bukmacherzy wciąz przyjmują zakłady na oficjalne imię jakie może otrzymać chłopiec. W tej chwili prowadzą Arthur, James i Philip.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here