Reklama

Prowadzisz własną działalność i szukasz promocji dla swojego biznesu? Ogłaszaj się na Soton.pl – jednym z największych serwisów polonijnych zarówno w rejonie Southampton, jak i w całej Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do współpracy.

Serwis Soton.pl jest jednym z najmłodszych serwisów polonijnych w UK, ale bardzo prężnie się rozwija.  Celem, jaki stawia sobie redakcja portalu, jest codzienne informowanie Polaków w Wielkiej Brytanii o ważnych i interesujących wydarzeniach w jak najszybszym czasie.

W ciągu pierwszych 2 lat od uruchomienia strony odwiedziło nas już ponad 700 tys. czytelników, którzy przeczytali nasze artykuły blisko 4 000 000 razy. Dlaczego tak jest? Stawiamy przede wszystkim na kluczowe informacje i publikujemy blisko 30 artykułów tygodniowo. Strona rośnie z dnia na dzień i dociera do coraz większego grona odbiorców. Jest to idealne miejsce dla promocji Twojej działalności.

Opcje reklamy w soton.pl:

1. Katalog firm

Jest to spis firm, które świadczą swoje usługi zarówno lokalnie jak i na całym terenie UK.  Dodatkowo każda pozycja  z Katalogu Firm otrzyma w cenie baner (300 x 250px) na stronie głównej i wszystkich podstronach wyświetlany w systemie rotacyjnym, oraz miejsce w dziale Ogłoszenia-Katalog Firm.

Pozycję w Katalogu Firm można wykupić na określony czas.

1 miesiąc – £20

3 miesiące – £50

6 miesięcy – £80

12 miesięcy – £120 – Best Value

2. Baner A  (główny)

Rozmiar (728 x 90 px)

Baner A to główny baner rotacyjny (wyświetlany losowo jako 1 z 5) umieszczony w najbardziej eksponowanym miejscu strony. Jest to nasz największy baner (728 x 90px ) a zarazem gwarancja skutecznej reklamy. Widnieje na wszystkich stronach, podstronach i postach na naszej stronie. W cenie banera jest również pozycja w Katalogu Firm.

Cena – £100/mc

3. Baner B (dolny)

Rozmiar (728 x 90px)

Położony nad stopką strony, wyświetlany jest na stronie głównej oraz wszystkich stronach i podstronach serwisu w systemie rotacyjnym (wyświetlany losowo jako 1 z 5). W cenie banera jest również pozycja w Katalogu Firm.

Cena – £75/mc

4. Baner C (boczny mały)

Rozmiar (300 x 50px)

Banery boczne 300 x 50px prezentowane są na stronie głównej i wszystkich podstronach serwisu. Ze względu na to, że baner boczny (duży i mały), jako jedyny można wykupić w naszym serwisie na wyłączność, dostępnych jest tylko 6 miejsc.

Cena – £30/mc

5. Baner D (boczny duży)

Rozmiar (300 x 250px)

W przypadku baneru bocznego 300 x 250px, możecie państwo wykupić emisję reklam w prawej kolumnie. Banery 300 x 250px prezentowane są na stronie głównej i wszystkich podstronach serwisu. Ze względu na to, że baner boczny (duży i mały), jako jedyny można wykupić w naszym serwisie na wyłączność, dlatego dostępne są tylko 3 miejsca.  Wyjątkiem jest baner rotacyjny przypisany do Katalogu Firm.

Cena – £50/mc

 

Informacje dodatkowe:

Dostępne formaty banerów: GIF/JPG/PNG/SWF

Maksymalna waga nie może przekroczyć: 80 kb

Za dodatkową opłatą mogą państwo zlecić nam wykonanie banera.

 

Rozmieszczenie banerów na stronie

Jak dodać reklamę? To bardzo proste:

Skontaktuj się z nami pod adresem sotonmedia@gmail.com

Zatwierdź ofertę i prześlij baner.

Dokonaj płatności i … zrobione.

Twoja reklama pojawi się na naszej stronie w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności (lub w wyznaczonym terminie).

To takie proste 😉