Program Jeremy Kyle Show zdjęty z anteny po śmierci uczestnika

0
394

ITV zawiesiło na czas nieokreślony nadawanie programu The Jeremy Kyle Show, po śmierci jednego z uczestników.

Według doniesień brytyjskich mediów 62-letni mężczyzna miał targnąć się na swoje życie, po udziale w programie, w którym miał zostać upokorzony. Mężczyzna został znaleziony martwy w swojej sypialni w domu Portsmouth.

Stacja ITV poinformowała, że wstrzymuje na czas nieokreślony nadawanie nowych odcinków programu The Jeremy Kyle Show. Niedostępne będę również wcześniejsze odcinki, które można było oglądać na platformie ITV Hub.

Rzecznik stacji poinformował, że „Biorąc pod uwagę powagę tego wydarzenia, ITV zdecydowało się zawiesić zarówno nagrywanie, jak i nadawanie The Jeremy Kyle Show ze skutkiem natychmiastowym, aby dać czas na przeprowadzenie przeglądu tego odcinka programu”.

Stacja potwierdziła również, że śmierć uczestnika nastąpiła w przeciągu tygodnia po nagraniu odcinka, w którym wystąpił i ten odcinek nie zostanie wyświetlony w telewizji.

The Jeremy Kyle Show jest nadawany w ITV od 2005 roku. Jeremy Kyle wciela się w nim w mediatora, który stara się rozwiązać problemy swoich gości.

Problemy te są często związane z trudnymi relacjami rodzinnymi, związkami, seksem, narkotykami i alkoholem. Goście często reagują agresją i gniewem, a sam Kyle otwarcie krytykuje tych , którzy według niego działali w sposób moralnie wątpliwy.

Program jest pełen kontrowersji, takich jak choćby fakt używania na uczestnikach wykrywacza kłamstw. ITV nie potwierdziła na razie kiedy i czy w ogóle planuje wznowić nadawanie programu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here