Polak oskarżony o uprowadzenie Libby Squire usłyszał nowe zarzuty

0
386

24-letni Polak, który został aresztowany w związku z zaginięciem Libby Squire, studentki z Hull, usłyszał nowe zarzuty.

Polak pracujący w UK jako rzeźnik, został aresztowany w środę wieczorem w związku ze zniknięciem Libby Squire i usłyszał zarzut uprowadzenia kobiety.

Policja Humberside otrzymała w piątek dodatkowy czas na przesłuchanie mężczyzny, który minął w niedzielę o godzinie 21:00, ale Polak usłyszał nowe zarzuty nie związane z zaginięciem kobiety.

Detektyw inspektor Matt Hutchinson powiedział w niedzielę: “24-letni Paweł R. z Raglan Street w Hull został dziś oskarżony o podglądactwo, nieprzyzwoite zachowania i trzy przypadki włamania”.

“Przestępstwo związane z publicznym naruszeniem przyzwoitości zostało popełnione 19 stycznia 2019 r. w Hull, a przestępstwo podglądactwa zostało odnotowane w dniu 26 grudnia 2018 r. w Hull”.

“Trzy przypadki włamania odnotowano między grudniem 2017 r. a styczniem 2019 r. – mężczyzna został aresztowany i pojawi się jutro rano w sądzie magistrackim w Hull”.

21-letnia Libby Squire, studentka na University of Hull, zaginęła 31 stycznia, w okolicy swojego domu przy Beverley Road w Hull.

O jej uprowadzenie podejrzany jest Paweł R., który był ostatnią osobą, która widziała Libby żywą. Polak miał dostrzec ją gdy siedziała na ławce na poboczu drogi i zatrzymać się, by jej pomóc.

24-latek, który w UK pracuje jako rzeźnik ma żonę i dwoje małych dzieci.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here