Ogromna empatia Ariany Grande uniosła Manchester

0
150

Koncert “One Love Manchester” wlał w serca mieszkańców Manchesteru mnóstwo nadziei, radości i pozytywnej energii.

Ariana Grande ponownie wystąpiła w Manchesterze, gdzie 2 tygodnie wcześniej po innym jej koncercie zamachowiec terrorysta wysadził się w powietrze zabijając 22 osoby.

Grande na koncert charytatywny “One Love Manchester” ściągnęła największe gwiazdy muzyki pop. Na scenie towarzyszyli jej między innymi pochodzący z Manchesteru zespół Take That, a także Justin Bieber, Miley Cyrus, Coldplay, Pharrell Williams, Robbie Williams, Mumford and Sons, Little Mix i Katy Perry.

Jeden z utworów Grande zaśpiewała z lokalnym chórem dziecięcym ze szkoły Parrs Wood High School.

To co według wielu miało być ckliwe, okazało się radosne i przepełniające serce nadzieją. Koncert poniósł Manchester i dodał otuchy i wiary mieszkańcom miasta.

Ilość empatii jaką emanowała Grande widać było w każdej jej piosence, która nieraz przerywana była potokiem łez. Ale jak to określiła sama wokalistka, koncert był “lekki, przepełniony radością, miłością i jasną energią”.

Ubrana w bluzę od dresu i szpilki była bardziej gospodynią niż jedną z wokalistek, a miasto, które wcześniej odwiedzała tak rzadko stało się dla niej miejscem szczególnym.

Transmisja na żywo z trzygodzinnego koncertu została bezpłatnie udostępniona w internecie, m.in. na koncie 23-letniej Grande w serwisie społecznościowym Twitter, a także portalu YouTube.