O NAS

O serwisie

Soton24.pl jest prężnie rozwijającym się serwisem utworzonym przede wszystkim w celu informacyjnym, aby dostarczyć Polakom mieszkającym w Southampton jak najwięcej informacji o mieście, w którym żyją, w jak najkrótszym czasie. Jeśli coś wydarzyło się w naszym mieście lub w jego okolicach, o czym chcielibyście wiedzieć, my o tym napiszemy. Głównym celem portalu jest kompleksowe wsparcie codziennego życia Polaków w Southampton.

Nasza strona ma być z założenia internetową gazetą a przynajmniej w tym kierunku chcemy ją rozwijać.

Dział Wiadomości – Soton24.pl publikuje około 30 artykułów tygodniowo i pod tym względem nie ma sobie równych wśród innych polskich stron w mieście. Priorytetem są dla nas informacje lokalne.

Dział Po Godzinach – ma na celu zebranie informacji o ciekawych miejscach w mieście i wokół niego, w których chcielibyście spędzić czas zarówno z dziećmi jak również bez nich. Dodatkowo każde miejsce opisane w tym dziale doczeka się swojej recenzji na stronie YouTube naszego serwisu.

Dział Poradniki – zestaw porad dotyczący pracy, mieszkania, edukacji i zasiłków. Docelowo ten dział będzie bardzo kompleksowy włączając w to tutoriale wypełniania formularzy.

Dział Southampton (A-Z) – wszystko związane z miastem. Historia miasta, gdzie znaleźć polskie sklepy, polskich lekarzy, szkoły i wiele innych.

Dział tematyczny – dział ruchomy w zależności od pory roku. W tej chwili tematem są Święta 2017. Znajdziecie tu wszystko związane z tematem działu.

Katalog Firm – Stworzony dla firm lokalnych, które świadczą swoje usługi na terenie Southampton lub dużych firm ogólnokrajowych.  Więcej informacji o tym jak zareklamować swoją firmę znajdziesz w naszym serwisie w dziale Reklama.

Dział Ogłoszeń Drobnych – jak sama nazwa wskazuje możesz tu sprzedać i kupić wszystko (co jest legalne), wynająć mieszkanie lub znaleźć pracę, każdy może dodać własne ogłoszenia ze zdjęciem całkowicie za darmo.

Forum – miejsce w którym nasi czytelnicy mogą wymienić się informacjami i poradami na każdy temat

W budowie:

Dział Z Ostatniej Chwili – jeśli gdzieś tworzy się korek albo przypływ zalewa nabrzeże i drogi to tu o tym przeczytasz

 

Mimo, że strona działa od 1 listopada 2016 rozwija się niesamowicie szybko i liczba odsłon sięgnęła 400 tys. w ciągu zaledwie 6 miesięcy co tylko motywuje nas do dalszej, jeszcze intensywniejszej pracy..

 

 

Jeśli chciałbyś się z nami czymś podzielić skorzystaj z formularza poniżej.