Nastolatek znalazł nóż w paczce czekoladek Cadbury

0
168
Foto: Facebook

44-letni Brytyjczyk Michael Thomas twierdzi, że jego 14 letni syn znalazł nóż w paczce czekoladowych jajek Cadbury.

Zamieszkały w Salisbury Thomas twierdzi, że jego 14-letni syn Ethan dostał od mamy paczkę czekoladowych jajek Cadbury za 99 pensów, a po otwarciu zapytał ojca “Co to jest”? Chłopiec trzymał w ręku nóż Stanleya, który jak powiedział ojcu znajdował się w paczce.

Michael Thomas powiedział w rozmowie z serwisem Mirror Online, że był zszokowany, gdy zdał sobie sprawę, że przedmiot, który trzymał jego syn to nóż.

Pan Thomas skontaktował się z właścicielem marki Cadbury, firmą Mondelez International, aby ta wyjaśniła w jaki sposób taki przedmiot trafił w ręce jego syna. Ta przeprosiła za zaistniałą sytuację, ale obarcza winą firmę pakującą. Nie potrafiła również wyjaśnić w jaki sposób nóż trafił do paczki z czekoladkami.

W ramach przeprosin za incydent producent zobowiązał się przekazać datek na rzecz szpitala w Salisbury.

Rodzice chłopca, podobnie jak większość mieszkańców Salisbury są niezwykle wyczuleni na nietypowe incydenty, po tym , jak w zeszłym roku doszło tam do ataków z użyciem broni chemicznej.

W marcu doszło do ataku z użyciem środka paraliżująco-drgawkowego typu Nowiczok na byłego szpiega Sergieja Skripala i jego córkę Julię, którzy cudem przeżyli. Tyle szczęścia nie miała 44-letnia Dawn Sturgess z Amesbury, która znalazła flakonik perfum. Po jego użyciu Dawn i jej partner trafili do szpitala, gdzie niestety kobieta zmarła. Jak się później okazało w środku flakonika zamiast perfum znajdował się Nowiczok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here