Londyn: Mężczyzna ukradł samochód z małym dzieckiem w środku

0
414

Chwile grozy przeżyli rodzice 17-miesięcznej dziewczynki, gdy mężczyzna podający się za chętnego na kupno samochodu, ukradł pojazd z dzieckiem w środku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 6 stycznia. 17-miesięczna Maria Tudorica, której rodzina mieszka w Newham we wschodnim Londynie, znajdowała się w samochodzie, w chwili kiedy został skradziony – informuje Met Police.

Dziewczynka siedziała na tylnym siedzeniu czarnego Audi A5, gdy samochód wystawiony na serwisie Gumtree przez ojca dziecka, został skradziony przez mężczyznę podającego się za potencjalnego kupca.

Mężczyzna chciał sprawdzić jak działa silnik i po uruchomieniu samochodu nagle odjechał. Powiadomiono policję, która rozpoczęła poszukiwania dziewczynki.

Samochód został skradziony tuż po 16:30 z Nine Acres Close, ale został odnaleziony niedługo później w pobliżu Hathaway Crescent we wschodnim Londynie, niestety bez dziecka w środku.

Krótko po godzinie 20:00 Scotland Yard poinformował, że dziewczynka została odnaleziona cała i zdrowa, gdy błąkała się po ulicy, niedaleko miejsca, w którym została uprowadzona.

Policja poszukuje teraz złodzieja, który został opisany jako Azjata, o szczupłej budowie ciała, w chwili kradzieży miał na sobie czarne ubranie.

Każdy, kto posiada informacje w sprawie, jest proszony o skontaktowanie się z policją pod numerem 101 podając numer referencyjny 4480 / 6Jan, lub anonimowo z Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here