Ktoś wreszcie zgłosił się po 123 mln wygranej w Euromillion

0
186

Szczęśliwy mieszkaniec Wielkiej Brytanii, którego zwycięski los loterii EuroMillion jest wart 123 mln funtów, zgłosił się wreszcie po wygraną.

Pojedynczy los zgarnął przed dwoma tygodniami trzecią największą wygraną w historii losowania Euromillion. Jednak posiadacz zwycięskiego kuponu długo nie zgłaszał się po odbiór wygranej.

Firma Camelot, krajowy operator loterii Euromillion potwierdził w poniedziałek, że bilet został zweryfikowany, a całkowita wygrana w wysokości 123 458 008 funtów została wypłacona.

Ponieważ zwycięzca zażądał anonimowości, nie wiadomo, czy jest to pojedyncza osoba, czy też na kupon zrzuciła się grupa osób.

Zwycięskie liczby wylosowane 11 czerwca, to 25, 27, 39, 42 i 46, a szczęśliwe gwiazdki (Lucky Stars) to 11 i 12. Jest to trzecia największa wygrana loterii Euromillion w historii.

Największą do tej pory pulę Euromillion w Wielkiej Brytanii zgarnęli w 2011 roku Colin i Christine Weir. Małżeństwo z Largs w Ayrshire wzbogaciło się wówczas o 161 mln 653 tys. funtów. Pieniądze jednak nie zawsze wystarczą do pełni szczęścia. W kwietniu tego roku Colin i Christine Weir ogłosili, że się rozwodzą.

Drugą największą nagrodę w historii zgarnęli Adrian i Gillian Bayford z Suffolk. W sierpniu 2012 roku wygrali ponad 148 milionów funtów. Tu również doszło do rozstania zaledwie rok później.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here