Kobieta pijąca gin z kieliszka w londyńskim metrze podbija serca internautów

0
2976
Foto: @langcatlocke

Kobieta w okularach słonecznych i klapkach na nogach, popijająca z gracją (prawdopodobnie) różowy gin z tonikiem z kieliszka w londyńskim metrze, stała się sensacją internetu.

Zdjęcie ukazujące kobietę pijąca różowy gin z tonikiem z kieliszka do wina stało się niezwykle popularne w mediach społecznościowych.

Blondynka w okularach przeciwsłonecznych i ozdobionych biżuterią klapkach na skarpetkach, zyskała na Twitterze przydomek “Pink Gin Tube Lady”.

Autor zdjęcia o nicku @langcatlocke, napisał w komentarzu pod swoim wpisem na Twitterze: “Na kolana śmiertelnicy i czcijcie ją. Czcijcie jej noszące zdobione-flip-flopsy-na-skarpetkach stopy”.

Post zaczął rozchodzić się z prędkością dźwięku, a kobieta zdołała uzbierać sporą rzeszę fanów.

“Królowa. Kiedy znajomi zapytają mnie gdzie chcę być za 10 lat, to pokaże im to zdjęcie” – napisała w komentarzu do zdjęcia Katherine Denham.

“Cudowna”, “To zupełnie inny poziom” – wtórowali jej inni użytkownicy Twittera.

Spożywanie alkoholu i przewożenie otwartych pojemników z alkoholem jest zakazane przez Transport for London, zarówno w londyńskim metrze jak i transporcie naziemnym. Zapewne dlatego też wiele osób nazywa kobietę “ikoną” i “bohaterką”.

Pokłony dla królowej 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here