Jedna osoba nie żyje, a 22 zostały ranne po zderzeniu autobusu i samochodów na Isle of Wight

0
316

60-kilkuletnia kobieta zginęła, a 22 innych osób zostało rannych w wyniku wypadku z udziałem piętrowego autobusu i dwóch samochodów osobowych na Isle of Wight.

Do tragicznego w skutkach zderzenia doszło w niedzielne popołudnie na New Forest Road w Newport, na wyspie Isle of Wight.

Według wstępnych ustaleń policji i relacji świadków, do wypadku doszło, gdy drogę autobusu zajechał wyjeżdżający z bocznej drogi samochód marki Mini. Kierowca autobusu próbował ominąć samochód, ale zderzył się z nim i wjechał wprost na nadjeżdżającego z naprzeciwka Fiata Bravo.

Policja z Hampshire potwierdziła, że w wyniku zderzenia śmierć poniosła 60-kilkuletnia kobieta podróżująca Fiatem, a 3 inne osoby znajdujące się wraz z nią w samochodzie w chwili zderzenia przewieziono w stanie ciężkim do szpitala.

Poważnych obrażeń doznał także 50-letni kierowca autobusu, który musiał zostać wycięty z autobusu przez strażaków. W sumie ranne zostały 22 osoby w tym cztery podróżujące Mini.

Szpital St Mary’s na Isle of Wight, do którego trafiła większość rannych osób musiał sprowadzić dodatkowych pracowników, aby poradzić sobie z ilością rannych i zaapelował do mieszkańców, aby zgłaszali się do szpitala tylko jeśli będzie to absolutnie konieczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here