Ciała dwóch kobiet w zamrażarce jednego z mieszkań w Londynie

0
724

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie o morderstwo, po tym, jak w zamrażarce jednego z mieszkań we wschodnim Londynie znaleziono ciała dwóch kobiet.

Jak donosi Daily Mail, policja otrzymała w piątek około 11.45 wezwanie do bloku mieszkalnego przy Vandome Close w Canning Town, we wschodnim Londynie. Na miejscu znaleziono ciała dwóch kobiet, które znajdowały się w zamrażarce.

W nieruchomości mieszkał zarejestrowany przestępca seksualny, który był ostatnio widziany jeszcze przed przyjazdem policji. Policja uważa, że jedno z ciał może należeć do 38-letniej Mary Jane Mustafy, która zaginęła w maju ubiegłego roku i która przyjaźniła się z poszukiwanym mężczyzną.

Rzecznik policji powiedział w oficjalnym oświadczeniu, że: „Po wejściu na teren nieruchomości funkcjonariusze odkryli na miejscu zdarzenia dwa ciała. Uważamy, że są to ciała dwóch kobiet i pracujemy nad tym, aby przeprowadzić formalną identyfikację i powiadomić najbliższych krewnych”.

“Śledztwo prowadzi Wydział Zabójstw i Poważnej Przestępczości. Na tym etapie nie doszło do żadnych aresztowań, a na miejscu trwają czynności dochodzeniowe”.

“Zachęcamy każdego, kto ma informacje o tym, co mogło się wydarzyć w tym miejscu, aby skontaktował się z policją na 101, podając numer referencyjny CAD 4303 / 26APR.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here