Chłopiec wysłał list do taty w Niebie. Royal Mail spisała się na medal

0
19044

7-letni chłopiec wysłał kartkę urodzinową do swojego zmarłego taty. Wkrótce potem otrzymał potwierdzenie od Royal Mail

Ojciec 7-letniego Jase’a Hyndmana zmarł cztery lata temu, ale wraz z siostrą i mamą zawsze obchodzą jego urodziny.

Foto: Teri Copland / Facebook

W tym roku chłopiec zdecydował się wysłać mu kartkę urodzinową i poprosił listonosza, aby dostarczył ją do taty w Niebie. Na kopercie napisał: “Panie listonoszu, czy możesz zabrać to do Nieba na urodziny mojego taty, dzięki.”

Wkrótce otrzymał odpowiedź. Sean Milligan, kierownik biura ds Doręczeń w Royal Mail zapewnił siedmiolatka, że jego kartka została dostarczona bezpiecznie

“Chciałbym skorzystać z okazji i poinformować cię, że udało nam się dostarczyć twój list, do twojego taty w niebie. Unikanie gwiazd i innych galaktycznych obiektów na drodze do Nieba, to trudne wyzwanie”.

“Możesz być jednak pewny, że ta szczególnie ważna przesyłka została dostarczona. Priorytetem Royal Mail jest bezpieczne dostarczanie poczty naszych klientów. Wiem, jak ważna jest dla ciebie ta przesyłka i będę nadal robił wszystko, co w mojej mocy, aby przesyłki docierały do Nieba bezpieczne” – zakończył Milligan.

Foto: Teri Copland / Facebook

Mama Jase’a, Teri Copland skomentowała zachowanie Royal Mail w mediach społecznościowych:

“Nie jestem w stanie opisać jak szczęśliwy jest mój syn wiedząc, że tata dostał jego kartkę … nie musieliście tego zrobić, moglibyście to zignorować, ale fakt, że podjęliście wysiłek dla małego chłopca, którego nigdy nie spotkaliście jest cudowne”.

“Royal Mail, przywróciliście mi wiarę w ludzkość” – napisała Teri.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here