Bijatyka na statku wycieczkowym w porcie w Southampton

0
392

Policja z Hampshire aresztowała dwie osoby po bijatyce, do której doszło w trakcie zawijania do portu w Southampton statku wycieczkowego Britannia.

Do bijatyki na statku wycieczkowym Britannia, należącym do linii P&O Cruises doszło we wczesnych godzinach porannych w piątek 26 lipca.

Według ustaleń policji awantura rozpoczęła się w restauracji, kiedy statek wrócił do Southampton z 6-tygodniowego rejsu do Bergen w Norwegii. W ruch poszły naczynia oraz meble, a przerażeni pasażerowie szukali schronienia w swoich kabinach.

W wyniku bójki rannych zostało sześć osób, a po przybiciu do brzegu na pokład statku weszła policja hrabstwa Hampshire. Na miejscu aresztowano dwie osoby, 43-letniego mężczyznę i 41-letnią kobietę, którzy usłyszeli zarzut napaści. Oboje zostali zwolnieni z aresztu w niedzielę, ale pozostają obiektem dochodzenia.

Początkowo pojawiła się informacja, że awanturę rozpoczął klaun, który pojawił się na przyjęciu w restauracji na 16-piętrze, ale te doniesienia zostały zdementowane zarówno przez właściciela statku jak i policję.

Policja potwierdziła również, że nikt z poszkodowanych sześciu osób nie został poważnie ranny w wyniku incydentu, a obrażenia obejmują tylko siniaki i skaleczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here