17-latek śmiertelnie pchnięty nożem w północnym Londynie. Trzech nastolatków w areszcie

0
442
Foto: london999feed / Twitter

Policja zatrzymała trzech nastolatków podejrzanych o morderstwo 17-latka, do jakiego doszło we wtorek w Islington w północnym Londynie.

Policja otrzymała wezwanie o 18:49 we wtorek 29 stycznia, dotyczące ataku do jakiego doszło na Caledonian Road, w Islington w północnym Londynie.

Pod wskazanym adresem funkcjonariusze wraz z ratownikami z London Ambulance Service znaleźli 17-letniego chłopca z ranami kłutymi, który niestety zmarł na miejscu zdarzenia.

Policja twierdzi, że jest pewna tożsamość chłopca i powiadomiła najbliższą rodzinę, ale nie dokonano jeszcze formalnej identyfikacji.

Dwóch nastolatków w wieku 16 i 17 lat zostało aresztowanych w pobliżu miejsca zdarzenia pod zarzutem morderstwa. Niedługo później w jednym z domów w Islington zatrzymano trzeciego podejrzanego w wieku 18 lat. Wszyscy pozostają w areszcie policyjnym gdzie odpowiadają na pytania śledczych.

Policja prosi świadków i każdego, kto ma informacje w sprawie o kontakt pod numerem 101 podając numer referencyjny 6320 / jan29, lub anonimowo z Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here