14-letni chłopiec śmiertelnie raniony nożem we wschodnim Londynie

0
5518
Foto: london999feed / Twitter

Policja wszczęła śledztwo w sprawie o morderstwo po tym, jak 14-latek został śmiertelnie pchnięty nożem we wschodnim Londynie.

Funkcjonariusze londyńskiej policji znaleźli ciężko rannego 14-latka przy Bickley Road w Waltham Forest, we wtorek około godziny 18:30. Policjanci zostali wezwani na miejsce do kolizji drogowej, ale na miejscu znaleźli chłopca z ranami kłutymi.

Niestety mimo wysiłków przybyłych na miejsce służb medycznych, o 19:09 chłopiec zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Rodzina 14-latka została powiadomiona o jego śmierci.

Jak ustaliła policja nastolatek jechał na skuterze, który zderzył się z samochodem. Detektywi prowadzący śledztwo powiedzieli, że z samochodu wysiadło trzech mężczyzn, którzy następnie dźgnęli ofiarę nożem, wrócili do auta i odjechali.

Policja nie dokonała jeszcze żadnych aresztowań w związku ze sprawą, ale śledztwo jest w toku. Ktokolwiek posiada informacje w sprawie proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo z Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here