10-letni chłopiec śmiertelnie pogryziony przez psa w Kornwalii

0
414

Policja aresztowała 28-letnią kobietę, po tym, jak na terenie kempingowym w Looe w Kornwalii doszło do śmiertelnego w skutkach ataku psa na 10-letniego chłopca.

Policja otrzymała wezwanie na teren Tencreek Holiday Park w Looe w Kornwalii, w sobotę tuż przed piątą rano, po zgłoszeniu dotyczącym chłopca, który nie dawał oznak życia.

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe próbowały ocalić chłopca, ale próba reanimacji okazała się bezskuteczna i 10-latek zmarł na miejscu.

Policja twierdzi, że chłopiec został zaatakowany przez psa rasy buldog, z którym miał przebywać w jednej z przyczep kempingowych na terenie parku.

Chłopiec nie został jeszcze formalnie zidentyfikowany, ale policja poinformowała, że jego najbliżsi zostali powiadomieni o jego śmierci.

W oddalonym o 17 mil miasteczku Saltash aresztowano 28-letnią kobietę, której postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci i niebezpieczną utratę kontroli nad psem. Wspomniane zwierzę również zostało schwytane przez funkcjonariuszy i przekazane do specjalnego ośrodka.

Park został zamknięty przez policję, a dokładne okoliczności zdarzenia zostaną ustalone w trakcie śledztwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here